
- To wydarzenie minęło.
Wydarzenie
Seminarium „VAT w samorządach – rok po centralizacji”
19 grudnia, 2017


Dnia 19 grudnia 2017 r. w Świebodzińskim Domu Kultury odbędzie się organizowane przez Zrzeszenie Gmin Województwa Lubuskiego, przy udziale Kancelarii Prawnej Dr Krystian Ziemski & Partners w Poznaniu oraz pod patronatem Portalu PrawoDlaSamorzadu.PL, Seminarium „VAT w samorządach – rok po centralizacji”.
Podczas seminarium przedstawione zostaną możliwości bezpiecznego rozliczania i odliczania VAT w aktualnym stanie prawnym. Seminarium poprowadzi radca prawny Michał Kostrzewa – prawnik publikujący na co dzień na łamach Portalu PrawoDlaSamorządu.PL
Seminarium przeznaczone jest dla Skarbników, kierowników i pracowników służ finansowych gmin.
Serdecznie zachęcamy do udziału!
RejestracjaWydarzenia
- 10 czerwca - 12 czerwca
6. Ogólnopolska konferencja „Odpady w gminie 2026”