Portal prowadzi ZIEMSKI&PARTNERS KANCELARIA PRAWNA
Kostrzewska, Kołodziejczak i Wspólnicy sp. k.
Ziemski & Partners
Portal prowadzi ZIEMSKI&PARTNERS KANCELARIA PRAWNA
Kostrzewska, Kołodziejczak i Wspólnicy sp. k.
Ziemski & Partners

Dlaczego samorządowcy mają zarabiać mniej?

24.07.2018
Uwaga: ten artykuł ma więcej niż 3 miesiące. Sprawdź aktualny stan prawny lub skontaktuj się z autorem.
Dlaczego samorządowcy mają zarabiać mniej?
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji ujawniło źródła danych stanowiących podstawę decyzji o obniżeniu wynagrodzenia niektórym grupom pracowników samorządowych Zmiana zasad wynagradzania Nowe rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 15 maja 2018 r.w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych obniżyło minimalny i maksymalny poziom wynagrodzenia zasadniczego wybranych grup pracowników samorządowych zatrudnionych na podstawie wyboru. W uzasadnieniu projektu nowego rozporządzenia płacowego. W uzasadnieniu ostatecznej wersji projektu rozporządzenia wskazano, iż „Uchwalona przez Sejm w dniu 10 maja 2018 r. ustawa o zmianie ustawy o wykonywaniu mandatu posła i senatora (druk 2460) przewiduje obniżenie o 20% uposażenia parlamentarzystów

Portal tworzony przez prawników
ZIEMSKI&PARTNERS KANCELARIA PRAWNA
Kostrzewska, Kołodziejczak i Wspólnicy sp. k.

Przejdź do strony >>